Opinie na różne tematy związane z aranżacją wnętrz tel. 512 548 136 www.kuchnie-vena.pl
Kategorie: Wszystkie | Aranżacje Wnętrz | kuchnie | wnętrza
RSS
wtorek, 26 stycznia 2016
Dobry projekt kuchni musi opierać się o wiedzę, abyśmy potem nie musieli się godzić z błędami, za które musimy zapłacić niewygodą.
wtorek, 19 stycznia 2016
Prawidłowe oświetlenie kuchni to ważna sprawa
poniedziałek, 18 stycznia 2016
W aranżacji kuchni używamy trzech rodzajów oświetlenia. Głównym światłem jest żyrandol lub plafon.
niedziela, 13 grudnia 2015

Obecnie modnych jest wiele trendów. Króluje zarówno styl prowansalski jak i nowoczesny oraz skandynawski. Zawsze ponadczasowy pozostaje styl tradycyjny.

wtorek, 22 stycznia 2013
Szafa, wiadomo, służy do schowania wielu rzeczy. Warto jednak zaprojektować szafę jako akcent ozdobny wnętrza, a nie tylko pakowność.
sobota, 19 stycznia 2013
Niezwykle istotną sprawą w aranżacji wnętrz jest wiedza o normach, czyli mówiąc prościej o standardowych wymiarach. Poznanie tych typowych wymiarów pozwoli nam już na etapie budowy domu na odpowiednie usytuowanie otworów drzwiowych i okiennych. W mojej pracy bardzo często spotykam się z problemem brakujących centymetrów. Jest to dość bolesne w skutkach. Za brak odpowiedniego zaplanowania wnętrza musimy płacić niewygodą przez wiele lat.
piątek, 21 września 2012
Przy wyborze kolorów do naszego otoczenia potrzebna jest spora wiedza o oddziaływaniu barw. Kolory mają moc. Poprzez dobór odpowiedniego koloru możemy optycznie powiększyć małe i ciasne wnętrza. Ponure, pozbawione słońca północne pomieszczenia domu mogą stać się miłe i przytulne Aranżacje wnętrz
wtorek, 18 września 2012
Ściany w kuchni. Aranżacie wnętrz Lublin Projektowanie wnętrz lublin Pomysły na ściany- Projekty wnętrz Lublin Powierzchnie narażone nie tylko na ścieranie, ale i na działanie środków chemicznych powinny być odpowiednio zabezpieczone, by ułatwić nam utrzymanie ich w czystości.
środa, 05 września 2012
O funkcjonalności decyduje zastosowany materiał oraz ilość i kształt komór Bardzo często, gdy wykonujemy aranżacje kuchni zlewozmywak spychamy do roli drugoplanowej. Kosztem jego wielkości staramy się zyskać drogocenne centymetry powierzchni roboczej. Jest to podstawowy błąd projektowy, gdyż zlewozmywak jest miejscem, przy którym spędzamy bardzo dużo czasu.
wtorek, 04 września 2012

Geometryczne kształty, proste fronty mebli, metal i szkło to cechy stylu nowoczesnego. Charakteryzuje go prostota i minimalizm. Tu możemy pozwolić sobie na dość sporą inwencję twórczą. Styl nadaje się do aranżacji zarówno dużych, jak i małych pomieszczeń. Wnętrze możemy różnicować kolorem: jasny pastelowy zalecany jest we wnętrzach małych, na ciemny - na przykład wenge, możemy sobie pozwolić, gdy dysponujemy dużą powierzchnią.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12